fgg
نویسنده : Parth
موضوع :
2021/05/21
نویسنده : Parth
موضوع : 2021/05/21

نکه سایت خود را در سرچ کنسول گوگل ثبت کنید، هرگونه فعالیت شما توسط گوگل جهت رتبه بندی صفحات سایت شما بررسی خواهد شد. صفحات سایت شما از جهات مختلف بررسی میشوند تا در صورت وجود خطا، گوگل بوسیله ارسال ایمیل به شما اطلاع رسانی کند؛ پس از اطلاع رسانی گوگل، شما میتوانید این خطاها را در بخش Coverage issue سرچ کنسول مشاهده کنید.

اکنون در این مقاله ما قصد داریم بخش Coverage سرچ کنسول را از نظر خطاهایی که در آن نمایش داده میشود بررسی کنیم و نحوه رفع آنها را به شما آموزش دهیم. لازم به ذکر است ایمیلی که از طرف گوگل برای شما ارسال میشود با عنوان New Index Coverage Issue detected for site میباشد. درصورت دریافت ایمیل با این عنوان در این آموزش همراه ما باشید.

 

چه زمانی خطای Coverage Issue رخ میدهد؟

پس از ثبت سایت در گوگل، درحالی که گوگل سایت شما را مورد بررسی قرار میدهد، در این بین ممکن است صفحات ایندکس شده شامل خطا بوده باشد و یا بطور کلی دردسترس کاربر نباشد؛ در این شرایط گوگل به حساب ایمیلی که به وسیله آن سایت را ثبت کرده اید، ایمیلی تحت عنوان New Index Coverage Issue detected for site ارسال میکند تا خطا را رفع کنید. این ایمیل شامل عنوان خطای رخ داده، دسته بندی خطا و توضیحاتی درباره ی آن است.

مطالب مشابه :
برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید